Urbanist blog#1 27.11.19
Привіт!
Давай знайомитись? У першій публікації нашого блога, ми розповімо трохи про себе.
Привіт, ми команда засновників ременної Urbanist та кав'ярні Prostir - (зліва на право) Ваня, Аня, Поліна та Костя. Ми завжди поруч і готові відповісти на всі на всі питання/пропозиції/побажання. Наша філософія - якісний сервіс і максимальна відкритість.
Чому ми обрали саме рамен? Тому що ми любимо рамен, куштуємо його кожен день і щиро бажаємо познайомити вас з цією стравою. Рамен це страва - легенда, страва - культ, що підкорила Японію, Китай, країни Європи та США. Тепер і в Україні. Фактично в нашій державі на данний момент існує всього 5 раменних, які відкриваються кожні пів року, ми пишаємось, що ми 4-ий заклад і фактично розвиваємо культуру в Україні.
Чому саме наш рамен кращій? Ми самостійно виготовлюємо локшину щодня, тобто не морозимо її на тривалий час, а використовуємо свіжою. Наша локшина не містить яєць, тому підходить абсолютно усім, а діти її обожнюють. Ми самі готуємо бульойни, запікаємо м'ясо та ферментуємо кім чі (гостра пекінська капуста, що ферментується 2 тіжні. Саме такий підхід є гарантієюякості продукту, адже ми знаємо про свої компоненти все, можемо відповісти на будь-яке пітання про склад та походження продуктів.
Made on
Tilda